Login / Register My profile
Location
Language
Default English Polski Deutsch Español
Default /From profile/ Argentina Australia Österreich Беларусь België Bolivia Brasil България Canada 中国 Colombia Hrvatska Κύπρος Czech Republic Danmark Eesti Suomi France Deutschland Ελλάδα Magyarország Ísland India Ireland Italia Japan Latvija Lietuva Liechtenstein Mexico Monaco Nederland New Zealand Norge Polska Portugal România Россия Slovensko Србија Slovenija España Sverige Suisse Taiwan United Kingdom United States Venezuela

TriCity Ultra

Current weather

Start date
11/21/2015 6:45 AM (Saturday)
Available distances
80 km;
Location
Poland, Pomorskie, Gdańsk
Entry fee
Registration website
Email address
Contact person
Phone
Description
Bieg dookoła Trójmiasta. Tricity Ultra. Bieg, który jest połączeniem codziennych biegowych ścieżek każdego aktywnego mieszkańca Trójmiasta. Jak każda idea, zrodził się z małych codziennych elementów. Ktoś pobiegł wzdłuż plaży między Orłowem a Brzeźnem, ktoś na codzień szoruje po lasach poligonu, ktoś zbiega do Neptuna i z tych drobnych elementów wpadliśmy biegnąc któregoś dnia 24 km aby wykąpać się w grudniu w morzu aby te wszystkie ścieżki połączyć w jedną. Tym sposobem narodział się idea.

Trasa biegu zawiera w sobie to co w Trójmieście najbardziej reprezentatywne: ulica Długa i Neptun - symbol Gdańska, Europejskie Centrum Solidarności, PGE Arena - stadion goszczący mecze Euro 2012, nadmorska promenada od molo w Brzeźnie poprzez molo w Sopocie, aż po molo w Orłowie, słynny Orłowski klif, promenada w Gdyni, skwer Kościuszki z Błyskawicą i Darem Pomorza oraz dłuugi dłuugi fragment leśnych ścieżek po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.
Terms of use

Event galleries+

No galleries.

Results +

No results.

Comments